Badania psychologiczne kierowców

#

W naszej pracowni testów, wychodzimy naprzeciw potrzebom wielu osób, często przebywających „za kółkiem”. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, przeprowadzamy profesjonalne i rzetelne badania psychologiczne kierowców.

W reprezentowanej przez nas placówce, jest to proces dwuetapowy. Przede wszystkim, zaczynamy od rozwiązywania testu papier-ołówek.

Pozwala on na opisanie konkretnej osoby pod kątem cech temperamentu. Wszystkie testy psychologiczne kierowców mają na celu wyodrębnienie pewnego zestawu cech. Badanie to określa także, pewnego rodzaju, predyspozycje osobowościowe.

Dodatkowo, co równie ważne, a być może nawet jeszcze ważniejsze, test tego rodzaju, pozwala precyzyjnie określić, w jakim zakresie i w jak dobrym stopniu, kierowca radzi sobie z sytuacjami stresowymi. Na drodze, ale też w „kontekście pozatransportowym”.

Testy psychologiczne kierowców Łódź

Obszarem naszego działania jest Łódź, jednak zajmujemy się też kierowcami z innych miast. Dlaczego akurat Łódź? Tutaj mamy bardzo wielu kierowców, a dynamika miasta obfituje w różne, drogowe sytuacje. Stąd, powstał pomysł na nasze centrum psychotestów.

Teraz testy psychologiczne kierowców są proste, jeszcze szerzej dostępne i profesjonalnie realizowane. Jeśli ktoś zastanawia się, po co w ogóle wykonywać badania psychologiczne kierowców, chętnie odpowiemy.

Dysponując doświadczeniem i działając z zaangażowaniem, nastawiamy się na to, by każde badanie dało jak najbardziej rzetelne informacje. Wiemy o tym, że badania psychologiczne dla osób prowadzących pojazdy to jeszcze wciąż nie do końca zrozumiały obszar. Jednak zapewniamy, dzięki swojemu zaangażowaniu, wszelką pomoc i wsparcie. Nasza pracownia wyposażona została w szereg różnych aparatów, z których korzystanie daje naprawdę doskonały obraz. Oto przykłady naszych urządzeń:

  • miernik czasu reakcji
  • stereometr
  • wirometr
  • noktometr
  • suport krzyżowy

Jeżeli Twoim miejscem zamieszkania jest Łódź i szukasz właśnie miejsca, które pozwoli Ci zrealizować profesjonalne, rzetelne i precyzyjnie opracowane badania, po prostu zgłoś się do nas. Znajdziesz nas także w Internecie, wystarczy, że wpiszesz frazę badania psychologiczne kierowców Łódź. Jesteśmy przekonani, że rezultat będzie bardzo korzystny. Po prostu odezwij się do nas.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, jesteśmy po to, żeby dostarczyć odpowiedzi. Z nami wszystko załatwisz w jasny, zrozumiały sposób, w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze.

Zapamiętaj – współpraca z nami przekłada się bezpośrednio na wzrost Twojego poczucia komfortu i bezpieczeństwa. Dodatkowo, tyczy się to też każdego innego uczestnika ruchu drogowego, z którym wchodzisz w interakcję za kierownicą.